17 Drużyna Harcerska "Salamandra"

ZHP Chorągiew Śląska - Hufiec Ziemi Rybnickiej

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy członków drużyny do rejestrowania się na forum!

#1 03-03-2018 15:37:30

Przyboczna Natalia
Moderator
Dołączył: 19-11-2016
Liczba postów: 35
Windows 7Chrome 60.0.3112.113

WAŻNA INFORMACJA

Czuwaj! jutro harcerska droga krzyżowa i msza harcerska. Liczę że będziecie wszyscy albo chociaż ponad połowa drużyny. Harcerstwo to nie zabawa -  to służba, wyzwania i braterstwo, powinno wam o tym przede wszystkim Przyrzeczenie Harcerskie, w którym znajdują się dwa ważne słowa, mianowicie "służba Bogu". Jesteśmy harcerzami/harcerkami a nie dziećmi, które tylko chodzą na zbiórki żeby se pośpiewać, czy poszyfrować... Mamy swój harcerski cel, ideał i tego się trzymajmy.Tak osobiście powiem jeszcze, że będę naprawdę zawiedziona jak was tam nie spotkam. Swój mały "apel" kieruję również do funkcyjnych - od czegoś macie te sznury/beczki, więc dajcie przykład innym.
Pozdrawiam, do zobaczenia jutro
Dh. Natalia

Offline

#2 03-03-2018 17:37:53

Drużynowa Julia
Administrator
Skąd: Rybnik
Dołączył: 21-08-2017
Liczba postów: 18
AndroidChrome 51.0.2704.81

Odp: WAŻNA INFORMACJA

Druhnooooo, bo ja bym chciała zglosic ze mnie nie będzie  [dblpt]cry[dblpt]  po kursie mam dużo szkoły do zrobienia, ale mentalnie będę was wspierać i liczyć na to, ze nadrobicie moją nieobecność  [dblpt]tak[dblpt]

Offline

#3 04-03-2018 19:47:37

Przyboczna Natalia
Moderator
Dołączył: 19-11-2016
Liczba postów: 35
Windows 7Chrome 60.0.3112.113

Odp: WAŻNA INFORMACJA

Meldunek przyjęty dh. drużynowa, wybaczone!!! [dblpt])
Dziękuję chłopaki, że byliście na harcerskim dniu skupienia. Swoją postawą udowodniliście, że naprawdę zawsze mogę na was liczyć, że zasługujecie na swoje funkcje i że chcecie działać a przede wszystkim, że chcecie dawać przykład innym. Jesteście super!

Ale mimo wszystko jestem zawiedziona, że tak mało was było, macie szansę się poprawić na kolejnej mszy harcerskiej, o której będę informować na bieżąco chciałabym też żebyśmy tym razem my (mam tu na myśli przede wszystkim zastęp dziewczyn) przygotowały oprawę muzyczną, ale o tym jeszcze z wami będę gadać. Pamiętajcie też, że udział w mszach harcerskich jest uwzględniony w współzawodnictwie zastępów (to zdanie napisałam bardzo niechętnie, bo jesteśmy harcerzami, żyjemy według Przyrzeczenia Harcerskiego... aż wstyd że jako kadra musieliśmy wpisać uczęszczanie na msze harcerskie do współzawodnictwa, bo każdy z nas sam składał przysięgę służenia Bogu i sami powinniśmy wiedzieć, że należy się do tej przysięgi stosować). Naprawdę, przemyślcie to.

"Jeżeli nasz skauting miałby być bez Boga, lepiej żeby go nie było." ~ Gen. Robert Baden-Powell nasz harcerski ojciec

Czuwaj!
pwd. Natalia Jarominek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spolecznoscmetin - orlicowekotki - forumtoxiccity - mdpkm - cloudbotproscripts