17 Drużyna Harcerska "Salamandra"

ZHP Chorągiew Śląska - Hufiec Ziemi Rybnickiej

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy członków drużyny do rejestrowania się na forum!

#1 21-08-2017 13:06:22

Druhna Justyna
Administrator
Skąd: Szczerbice
Dołączył: 19-11-2016
Liczba postów: 32
WindowsChrome 60.0.3112.101

Rozpoczęcie roku harcerskiego 2017/2018

Czuwaj!

Wakacje powoli mijają i nadchodzi nowy rok harcerski, więc mam dla Was garść nowych informacji!

1. Pierwsza zbiórka w nowym roku harcerskim odbędzie się w czwartek 7.09 (dokładną godzinę pierwszej zbiórki podam tutaj na początku września). Miejsce zbiórki zależy bardzo od tego jaka będzie pogoda, więc na tę informację jeszcze trzeba będzie poczekać. Pojawi się też tutaj lista rzeczy, które chciałabym abyście przynieśli na tę zbiórkę. Oczywiście będzie to zbiórka OBOWIĄZKOWA w mundurach.

Możecie zaprosić na nią nowe osoby! [dblpt])

2. W terminie 9-10.09 odbędą się Manewry Techniczno-Obronne "Wrzesień '39" Hufca Ziemi Rybnickiej. Szczegóły napisałam Wam w oddzielnym poście, w zakładce "wyjazdy, biwaki, obozy".

3. Zastępowych proszę o w miarę szybkie przesłanie mi na e-maila (justyna.konsek@zhp.net.pl) Waszych propozycji na zbiórki zastępów. Harmonogram zbiórek zastępów prześle Wam na początku września.

Jeśli chodzi o cotygodniowe zbiórki zastępów to sprawa powinna się wyjaśnić do końca września.
UWAGA: wszystkie wrześniowe zbiórki będą zbiórkami całej drużyny!!!

4. Przypominam o zapłaceniu składek członkowskich już do końca września!. Osoby, które nie mają zapłaconych składek niech na razie wpłacą tylko do września. Od października ma się zmienić stawka o czym z pewnością Was poinformuję [dblpt])
Przypomnę też, że osoby, które nie mają opłaconych składek nie mogą uczestniczyć w wyjazdach, biwakach, rajdach, obozach i zbiórkach w terenie itd. Po 3 miesiącach zaległości będą usuwane z drużyny.

W ramach niespodzianki dla tych, którzy dotrwają do końca tego posta mam informację, że od września będziemy mieli nowego druha przybocznego w 17stce! [dblpt]) Powiem Wam, że ma na imię Szymon ale więcej Wam nie zdradzę - przekonacie się sami! [dblpt]D

Czuwaj,
dh. Justyna

PS: W razie pytań piszcie do mnie e-maile - telefonicznie mogę być niedostępna.


"Życie byłoby miłe, gdyby wszystko było słodkie. I sama sól jest gorzka, ale trochę soli do potrawy nadaje smak."
~ sir Robert Baden Powell

Offline

#2 25-08-2017 19:37:52

agatka1067
Użytkownik
Skąd: Jejkowice
Dołączył: 09-12-2016
Liczba postów: 12
Windows 8Chrome 60.0.3112.101

Odp: Rozpoczęcie roku harcerskiego 2017/2018

'Druchno mam prożbe żeby druchna wysłała kta zaliczył się do MTO "Wrzesień'39"
[dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vxnclubforum - vixsiarze - forever - skrzydlatewinie - nightcoreworld