17 Drużyna Harcerska "Salamandra"

ZHP Chorągiew Śląska - Hufiec Ziemi Rybnickiej

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy członków drużyny do rejestrowania się na forum!

#1 31-05-2017 23:32:21

Przyboczna Natalia
Moderator
Dołączył: 19-11-2016
Liczba postów: 35
Windows XPChrome 49.0.2623.112

BIWAK CZERWIEC 2017

CZUWAJ CZEŚĆ [dblpt])
Czeka nas biwak [dblpt]D

Termin: 9-11.06.2017r.
Miejsce: Harcówka 6HDŻ W Rybniku na ul. Borki 57
Nazwa biwaku: Tortuga del Mar
Koszt: 35zł (płatne do poniedziałku 5 czerwca)
Warunki uczestnictwa: Opłacone składki członkowskie, oddanie zgody do poniedziałku (5 czerwca), sprawny rower i opłacenie biwaku(również do poniedziałku 5 czerwca) .

Listę rzeczy potrzebnych i zgody dostaniecie na najbliższej zbiórce, ale dodatkowo wyślę to też tutaj jak mi się uda.

Z mojej strony powiem wam że warto, jadą z nami harcerze z 27 DH "Pogodne serca", a biwak sam w sobie będzie super [dblpt]D Z druhną Martą nieźle się namęczyłyśmy żeby go zrealizować, więc mam nadzieję że dużo nas pojedzie (jedziemy rowerami a wracacie samodzielnie).  Wiem że zostało bardzo mało czasu na zapłacenie i na oddanie zgód ale wiecie... CHCIEĆ TO MÓC [dblpt])
Liczymy też na wsparcie ze strony zastępowych, ale o tym pogadamy jutro na zbiórce [dblpt])

dh. Natalia

Wiadomość dodana po 20 h 13 min 52 s:
Zapomniałam powiedzieć że biwak kończymy w niedzielę 11 czerwca o 10 . Tam i spowrotem jedziemy na rowerach [dblpt])
PRZYPOMINAM Do poniedziałku: zapłacić biwak i oddać zastępowym zgody oraz zapłacić składki

W razie jakichkolwiek pytań, dzwońcie:503 306 951
dh Natalia

Wiadomość dodana po 21 h 11 min 58 s:
A  i jeszcze jedno [dblpt]D
W czwartek na zbiórkę możecie przynieść te wasze śpiwory i karimaty, to wam to podwieziemy samochodem żebyście nie musieli tyle tachać [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
newyorkcity - justfun - ycs - mojabaza - mordanmmorpg